img-bg
img-bg

Referans Olun,
Ücretsiz Bir Ay Kullanım Kazanın !

Web sitesinde satışını yaptığımız hosting ve sunucu paketlerine referans olun, kullandığınız hosting yada sunucu hizmetine en az bir ay ücretsiz kullanım kredisi kazanın.
Eğer web sitemizden bir hizmet satın almıyorsanız sattığınız ürün başına %50 kazanç elde edin. İster hosting ister bulut sunucu fark etmez her zaman en çok kazanan siz olacaksınız.

Hemen Kazanmaya Başlayın !

Nasıl kazanırsınız ? Web sitemize üye olmanız yeterlidir, zaten üye iseniz satış ortaklığı linkine tıklayarak size özel olarak oluşturulmuş linki alarak kullanmanız yeterlidir.
Satışı Gerçekleştirin

satın alan müşterilerin 2. ay ödemeleri gerçekleşmesi sizin kazancınızı sağlayacaktır.

2. ay ödemesi oldu ise

müşteri 2.ay ödemesini yaptığında, eğer aynı hizmeti sizde kullanıyorsanız size ücretsiz kullanmanız için 1 aylık süre eklenir. kullandığınız hizmetten daha düşük bir satış oldu ise satış bedelinizin %50'si kredi olarak eklenir.

ürün yada hizmet yok ise

satış yaptığınız hizmetten siz kullanmıyorsanız, hesabınıza 2. ay ödemesine müteakip satış fiyatınızın %50'si nakit çekim yapabileceğiniz bakiye eklenir. çekim bakiyesine ulaştı iseniz banka hesanınıza isteyebilirsiniz yada arzu ederseniz kredi olarak eklenir bizim hizmetlerimizde kullanabilirsiniz.